Domů Ceník Obchodní podmínky FAQ Provozní řád Doplatky Partnerský program Mytí a čištění vozidel Dopravní služby Věrnostní program Smluvní stání

Doplňková služba, která šetří váš čas a peněženku. Využijte jeden z kombi balíčků pro umytí exteriéru a interiéru svého vozu!

Program ROGALO:

290,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek.


Program ANDULA:

690,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek; Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru; Utření prachu.


Program AERO:

990,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek; Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru; Utření prachu; Vyčištění a konzervace plastů; Umytí oken zevnitř.


Program JUMBO:

1 990,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek; Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru; Vyčištění plastů a jejich konzervace; Vyčištění prostoru pro rezervu; Tepování sedaček nebo čištění a ošetření kůže; Tepování koberců; Umytí oken zevnitř.