Domů Ceník Obchodní podmínky FAQ Provozní řád Doplatky Partnerský program Mytí a čištění vozidel Dopravní služby Věrnostní program Smluvní stání

Doplňková služba, která šetří váš čas a peněženku. Využijte jeden z kombi balíčků pro umytí exteriéru a interiéru svého vozu!
V rámci uvedených kombi balíčků jsou pro mytí exteriéru i interiéru využity nadstandardní přípravky s NANO technologiemi zabezpečujícími dlouho trvající čistý vzhled vašeho vozidla!

Služba je prováděna naší prověřenou partnerskou společností v rámci města Brna.

Program ROGALO:

590,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou osmotickou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek.


Program ANDULA:

1 290,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou osmotickou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek; Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru; Utření prachu.


Program AERO:

1 690,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou osmotickou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek; Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru; Utření prachu; Vyčištění a konzervace plastů; Umytí oken zevnitř.


Program JUMBO:

2 990,- Kč
Ruční oplach vozidla tlakovou vodou; Oplach čistou vodou; Mytí kartáči se šamponem; Mytí kol; Oplach se sušící emulzí; Sušení; Leštění zrcátek; Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru; Vyčištění plastů a jejich konzervace; Vyčištění prostoru pro rezervu; Tepování sedaček nebo čištění a ošetření kůže; Tepování koberců; Umytí oken zevnitř.


* uvedené ceny programů se vztahují pro čištění osobních vozů, u větších vozů (dodávky/ mikrobusy s kapacitou 6-9 míst k sezení) bude dodatečně účtován příplatek 30-50% u jednotlivého mycího programu.

** u extrémně znečištěných vozů může být účtován příplatek až do výše 40% ceny za mycí program.