Domů Ceník Obchodní podmínky FAQ Provozní řád Doplatky Partnerský program Mytí a čištění vozidel Dopravní služby Věrnostní program Smluvní stání
Buďte V.I.P.! 100% rezervované místo vybrané jen pro Vás! Akční ceny parkování! 900 Kč za týden a 1300 Kč za 12 dní! Žádné tahání s kufry! Pohodlná doprava na letiště přímo k terminálům v ceně!

Bezpečné parkování minutu od letiště Brno Tuřany

Bezpečné parkování minutu od letiště Brno Tuřany

Příjezd na parkoviště
Odjezd z parkoviště
 
0 Kč
 

S naším parkováním začíná Vaše klidná dovolená...

  • Nejmodernější hlídané parkoviště!
  • Doprava k terminálům letiště a zpět v ceně!
  • Přesné dojezdové časy - 1 minuta na letiště!
  • Nízká cena!
  • Garance nepoškození vozidla!

Parkování u letiště Letím Brno věří

Letím Brno - Parkování na letišti v Brně nabízí také partnerský program. Rozšiřte portfolio doplňkových služeb o hlídané parkování minutu od letiště Brno Tuřany, a dopřejte svým klientům ještě kvalitnější prožitek z dovolené. Staňte se součástí našeho programu i Vy, a zjistěte, jaké výhody může mít parkoviště u letiště Letím Brno.


Partnerský program

Spolehlivé parkování na letišti Brno Tuřany

Transfer na letiště

Fyzická ostraha 24/7

Pojištění proti krádeži

Nonstop provoz

Smluvní stání od 1500,-/měsíc

Blíží se termín Vaší dovolené, a vy stále nevíte, kam zaparkovat svoje auto, aby bylo v bezpečí? Nabízíme 24/7 hlídané, vysoce moderní parkoviště Letím Brno. Placené parkování jen minutu od letiště Brno Tuřany, v jehož ceně je transfer z parkoviště na letiště klimatizovanými a prostornými vozy.

Kde nás najdete

Letím Brno

Parkování je minutu od sjezdu z dálnice D1 (Exit 201), po 300m směr Brno-centrum je vjezd na parkoviště z ulice Řípská (u Renocar, naproti Auto Kelly).
GPS: 49.169778, 16.686909